27 oktober 2021Nieuwe online cadeautjes voor vrijwilligers

In 2021, het nationaal Jaar van de Vrijwilliger, besteden o.a. de gemeente, Galant Vrijwilligersnetwerk, ’S-PORT en de VrijwilligersAcademie073 extra aandacht aan vrijwilligerswerk in ’s-Hertogenbosch. Omdat we trots zijn op iedereen die onze gemeente mooier, groener, socialer, creatiever en sportiever maakt.

Met dank aan vrijwilligers, stichtingen en verenigingen, hebben we opnieuw een online aanbod met ‘cadeautjes’ voor vrijwilligers samengesteld. Je kunt het aanbod vinden op https://www.galant.nl/actueel/voor-jou/

Wethouder Ufuk Kâhya:

In ‘s-Hertogenbosch dragen wij vrijwilligers op handen. Dankzij jullie belangeloze inzet maken wij samen meer mogelijk voor anderen in onze gemeente. Jullie zijn onmisbaar voor een sociale samenleving waarin iedereen mee kan doen. Ik wil daarvoor graag mijn waardering uiten. Niet alleen in woorden, maar ook met een leuk cadeautje. Jullie hebben het dik verdiend!”

Help je mee uitdelen? Stuur dit bericht dan door naar jullie vrijwilligers!

Sociaal aandeelhouders

Help Mooi zo Goed zo!

Wil je helpen of heb je hulp nodig? Neem contact met ons op!

Bel 088-0237500 info@mzgz.nl